Akce minulých let...

logo_hrosik_kon_verze.jpg

Dětský karneval

Dětský karneval se uskutečnil 20. února 2011. Pro děti byla připravena bohatá tombola, která děti nadchla. Chtěli bychom velice poděkovat všem sponzorům, kteří na tombolu přispěli a tím pomohli rozzářit dětské úsměvy. Karneval se konal již tradičně ve školní jídelně a to od 15:00hodin. Přehlídka masek byla úchvatná a bylo by těžké vybrat tu nejlepší a tak byly za krásné masky odměněny všechny děti. Připravena byla také hudba, na kterou si děti užily spoustu legrace a zatancovaly na známé hity. Maminky z RC Hrošík měly v záloze i spoustu zábavných her, které dětem vyplnily krásné odpoledne. Karneval se velice vydařil a budeme se těšit zase za rok…

CIMG7859.JPG

Vánoční a Silvestrovská besídka 2010 - 2011

Vánoční besídka byla přesunuta až na leden a to z důvodu vysoké nemocnosti. Děti ji oslavily zároveň s oslavou nového roku a to dne 11. 1. 2011. Na děti čekal ozdobený vánoční stromeček a pod ním spousta dárků. Zazpívali jsme si vánoční koledy a pak už jenom rozbalovali dárky. Pod stromečkem byly dárky společné, a pak každý z návštěvníků besídky měl pod stromečkem malé překvapení.  Po rozbalování přišlo na řadu šampaňské a tím i přivítání nového roku.
CIMG7665.JPG

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA 2010

Mikulášská besídka se konala 7. 12. 2010 už tradičně v prostorách RC Hrošík. Čekat na čerta a Mikuláše přišla spousta dětí. Čekání jsme si zkrátili maňáskovým divadlem s pohádkou o pejskovi a kočičce, kterou nám přišla zahrát Gábina, za což jí tímto děkujeme. Pro děti byly připraveny i různé hrátky s bombónkovými odměnami. A pak už se děti dočkaly, a jelikož k nám chodí jenom ty hodné, tak ani čert nebyl potřeba. Děti se u Mikuláše s Andělem vystřídaly a přednesly nebo předvedly své básničky a za to si zasloužily odměnu. Po odchodu Mikuláše z dětí opadla nervozita a mohly si naplno užít volné zábavy.

CIMG7496.JPG

OSLAVA PRVNÍCH NAROZENIN 2010

Kde:           RC Hrošík

Kdy:           čtvrtek 25. 11. 2010 

Nechce se tomu ani věřit, ale je to rok co se poprvé otevřeli dveře RC Hrošík a my jsme přivítali první návštěvníky. Za ten uplynulý rok jsme se trochu rozrostli, i když bychom mezi sebou rádi přivítali nové maminky, které by chtěli využít našich prostor. Tímto bych tedy ještě jednou všechny ráda vyzvala, ať přijdou mezi nás!!!

Oslavit první rok přišlo spoustu dětí, které se mohli vyfotit u krásného dortu a také samozřejmě ochutnat.... Oslava probíhala v dopoledních hodinách  a i v odpoledních, kdy jsme rozkrojili dort. Celý den byl RC Hrošík otevřen celé veřejnosti a do jeho prostor se  mohl přijít podívat každý, kdo chtěl.... Pro návštěvníky bylo připraveno pohoštění a bezplatný vstup.

Doufáme, že i nadále budete podporovat náš projekt a připojíte se ke stávajícím maminkám a pomůžete nám do dalšího roku.....

CIMG7449.JPG

Dětská burza podzim x zima 4. 10. - 8. 10. 2010


V minulém měsíci proběhla již tradiční Dětská burza dětského a těhotenského oblečení a sportovních potřeb. Tato akce se pyšní velkou účastí prodávajících maminek, kterých bylo pro tentokrát 36. Obrat mezi prodávajícími a kupujícími maminkami byl 15.000,- Kč. Ale i přes velkou účast kupujících se spousta věcí vracela zpět k prodávajícím.

Dále bychom chtěli využít této příležitosti a poděkovat TJ Sokol za propůjčení prostor. Velice nás také mrzí, že za konání burzy došlo k nepříjemné události a to krádeži elektrického kabelu, který zásoboval Sokolovnu elektrickou energií. Velice děkujeme za rychlé náhradní řešení a to vypůjčení elektrické centrály. Budeme se snažit finančně přispět na škody, které při krádeži vznikly.

Velice také děkujeme všem zúčastněným maminkám a samozřejmě organizátorkám a budeme se těšit na jarní a letní burze.

D  R  A  K  I  Á  D  A

pouštění draků aneb Dračí stezkou po Křetíně

Kde:           KŘETÍNSKÁ LOUKA

Kdy:           středa 27. 10. 2010  

V tento den proběhla akce tzv. Drakiáda. Počasí nám tak trochu přálo, jelikož svítilo sluníčko a bylo krásné podzimní počasí, chybělo nám sice trochu toho větru, ale i tak si myslím, že si to děti užili. Někteří šikovní tatínkové ale i přes nevětrné počasí draky ze země zvedli. Pro děti bylo připraveno několik aktivit. Lesem vedla Dračí stezka, na které se sbírali písmenka, ze který pak vznikla tajenka. Dále si mohli vyrobit svého barevného draka z připravených šablon… Za občerstvení bychom rádi poděkovali Kavárně z Brandýsa nad Orlicí a její provozovatelce Kamile Žukovské.

CIMG7340.JPG
Slavnostní otevření RC Hrošík

Dne 25. 11. 2009 ve 14:00h. se v Brandýse nad Orlicí otevíralo Rodinné centrum Hrošík. Otevírání se účastnil starosta města Brandýsa pan Tomášek, pan Mikala (zástupce firmy C.I.E.B.) a pan Macela (radní z Pardubického kraje).
Všem moc děkujeme za podporu a věříme, že centrum budou navštěvovat maminky s dětmi nejen z Brandýsa, ale i z okolí.
DSCF3789.JPG
DSCF3795.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one